Čím sa zaoberáme ?

Poskytujeme riešenia z oblasti umelej inteligencie, chatbotov, eneregtického manažmentu, automatizácií a mobilých aplikácií.

RIEŠENIE S UMELOU INTELIGENCIOU

Zapájame AI do komunikácie, pomáhame zákazníkom aj kolegom, využívame umelú inteligenciu na časovo náročné úkony s dátami a Vám šetríme čas. Naše AI riešenia Vaše dáta identifikujú, roztriedia, prečítajú, porozumejú a nájdu odpoveď. .

CHATBOT

S naším chatbotom máte vždy po ruke skvelého pomocníka, ktorý Vám uľahčí život. Jeho návrh a funkčnosť prispôsobíme tak, aby bolo možné komunikovať s ním prirodzene a jednoducho ako s kamarátom. Okrem toho, že Vám poradí a pomôže, chatbot je tiež zábavným spoločníkom a ušetrí Vám čas.

ENERGETICKÝ MANAŽMENT

Pomôžeme Vám zefektívniť Vašu prevádzku a znížiť spotrebu energie tak, aby ste nemuseli platiť zbytočne vysoké sumy energickým spoločnostiam.

AUTOMATIZÁCIA PROCESOV

Pomocou softvérového robota je možné automatizovať prakticky akýkoľvek úkon na počítači, ktorý v súčasnosti musí vykonávať zamestnanec.

MOBILNÉ APLIKÁCIE

Bez ohľadu na to, či hľadáte online nakupovanie, hlasových asistentov poháňaných AI alebo rozšírenú realitu, sme tu pre Vás! Vytvoríme a navrhneme aplikáciu podľa Vašich požiadaviek a to bez zbytočných rečí.