Mobilné aplikácie šablóna - zatiaľ nepoužitá

Testing progress bar

Development 90%
Design 80%
Marketing 70%

Pixel Perfect

Uncode Theme is ultra professional, smooth and sleek, with a clean layout.

Adaptive Images

The Adaptive Images detects your visitor’s device screens size.

Page Builder

Uncode runs an enhanced and tailored version of Visual Composer.

Advanced Grid System

An innovative grid system that pushes layouts to the cutting edge...

Unpaired Flexibility

With 50+ Homepage ready to combine, building a layout has never been easier.

Dedicated Support

If you have any needs just open a support request in our Help Center.

WP Calendar

október 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

The best way to work together on a Project.

Design better, faster, and more collaboratively with real-time, in-browser design collaboration and presentation tools.

Tons of Options

Typography

Category Tags

Images Selections

Easy Upload

Upload & Share

Share, Sync and Collaborate Securely.

Create context around your projects with flexible spaces to store, share, and talk about design ideas. Built-in layout options allow you to create visual hierarchy for your ideas. It’s simple, fast and easy to use. You can share your files through our mobile apps.

Find out more

98%

Of customers are satisfied with our professional support

100+

Amazing preset options to be mixed and combined

12sec

Average response time on live chat support channel

News from our Blog

Your team is most productive when your entire design workflow is in one place. Our integrations automatically push and pull activity from your favorite systems.

Visit our blog

Motor-Car Group

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas ullamcorper libero non tortor ullamcorper, eget scelerisque lectus tincidunt. In eu elit egestas, aliquet odio et, accumsan arcu. Quisque at dictum justo. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Praesent in nunc aliquam, cursus sapien nec, maximus nisi. Duis elementum a dui vel tristique. Sed sed eleifend eros. Morbi sit amet rutrum tellus, sit amet tristique mauris. Mauris quis nisi non mauris viverra hendrerit. Mauris porta porttitor ipsum, non suscipit lorem tempor ac.

EASY TAXI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas ullamcorper libero non tortor ullamcorper, eget scelerisque lectus tincidunt. In eu elit egestas, aliquet odio et, accumsan arcu. Quisque at dictum justo. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Praesent in nunc aliquam, cursus sapien nec, maximus nisi. Duis elementum a dui vel tristique. Sed sed eleifend eros. Morbi sit amet rutrum tellus, sit amet tristique mauris. Mauris quis nisi non mauris viverra hendrerit. Mauris porta porttitor ipsum, non suscipit lorem tempor ac.


Mobilné aplikácie

Pre klienta z oblasti predaja a servisu osobných a úžitkových vozidiel sme vyvinuli mobilnú aplikáciu, pomocou ktorej jeho zákazníci majú možnosť rýchlo a jednoducho kontaktovať nimi zvolenú pobočku alebo priamo osobu zo širokej siete zastúpení na Slovensku. Prostredníctvom našej aplikácie sa dokážu promptne objednať zo svojho mobilného telefónu na testovacie jazdy, servis svojho vozidla alebo požiadať o prehľad možností financovania.

V súčasnosti vyvíjame mobilnú aplikáciu pre slovenskú spoločnosť poskytujúcu taxikárske služby. Náš dizajn staviame na zadefinovaných požiadavkach klienta a špecifikách lokálneho prostredia. Mobilná aplikácia bude slúžiť nielen vodičom taxíkov a dispečingu, ale aj zákazníkom nášho klienta s cieľom objednania si prepravy.


Homepage

Chatbot

Inovácie v oblasti automatizácie komunikácie umožňujú firmám osloviť širšie skupiny zákazníkov, získavať od nich hodnotnú spätnú väzbu a skvalitňovať svoje produkty a služby. Bez potreby budovať nákladné kontaktné centrá tak môžu dosiahnuť konzistentnosť zákazníckej spokojnosti.

viac o chatbotoch

Internet of Things

Smart metering alebo Inteligentné meracie systémy dokážu zbierať, spracovať a prenášať údaje o spotrebe rôznych veličín, napríklad elektriny, tepla, vody, plynu, svetla, stlačeného vzduchu alebo výkonu strojov. Najdôležitejším prínosom takýchto meraní sú úspory energií. My ich našim klientom získavame.

viac o iot

Mobilné aplikácie a vývoj na mieru

Inteligentné telefóny sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej každodennej komunikácie. Vývoj vhodnej mobilnej aplikácie tak môže pomôcť osloviť zákazníkov im prirodzeným komunikačným spôsobom. Navyše, s vlastnou mobilnou aplikáciou udržiavate s vašimi zákazníkmi kontakt častejšie.

viac o mobilných aplikáciách

Adopčné kampane

Zvýšte produktivitu vašich zamestnancov a ukážte im, ako odbornejšie využívať najmä kolaboratívne nástroje balíka Microsoft Office.
Výsledkom bude zrýchlenie práce, úspory času, zníženie chybovosti, ale aj zaujímavá redukcia objemu skutočne potrebných licencií Microsoft.

viac o adopčných kampaniach

Tím

Sme súdržným vzájomne sa dopĺňúcim tímom. Baví nás, čo robíme a naše zanietenie sa odráža aj v našich výsledkoch.

Výzvy

Nové výzvy sú pre nás motiváciou, nebojíme sa hľadať inovatívne riešenia a následne ich využiť pre našich klientov.

Inovácie

Neustále hľadáme nové spôsoby a posúvame sa vpred, reagujeme rýchlo na zmeny okolo nás, vďaka čomu prinášame modernejšie riešenia.

Odbornosť

Sme hrdí na svoju profesionálnu odbornosť. Vyvíjame vlastné riešenia a unikátne nástroje, ktoré následne aplikujeme spokojným klientom.

Rôznorodosť

Spolupracujeme s profesionálmi z rôznych oblastí. Odborná rôznorodosť nám umožňuje situácie vidieť z rôznych úhlov a navrhovať riešenia.

Klienti

Pozorne počúvame našich klientov. Dbáme o ich potreby, navrhujeme a prinášame riešenia špecifické pre ich situáciu, ciele a požiadavky.

Zodpovednosť

Veríme svojej práci a nebojíme sa určiť si vysoké ciele a následne prevziať zodpovednosť za svoje výsledky.

Rozhovor

V komunikácii kladieme dôraz na  otvorenosť a úprimnosť. Rozprávame jazykom, ktorý vedie k vzájomnému porozumeniu.

 

 

Röntgenova 26

Kontaktné údaje

predu s.r.o. 
Röntgenova 26
AC Petržalka, budova B – 7. poschodie
851 01 Bratislava

Mobil: +420 777 823 676
Mobil: +421 951 108 701
E-mail: info@predu.sk

IČO: 47894687
DIČ: 2024136576
IČ DPH: SK2024136576


Chatbot

Chatbot je viac ako iba chat.

Poradí, zistí, odporučí, pobaví, zaujme.

Komunikujte chatbotom presne podľa vašich predstáv – zvoľte si jeho osobnosť, oslovte širšie skupiny zákazníkov a získajte od nich hodnotnú spätnú väzbu.

Nižšie náklady

Chatbot znižuje prevádzkové náklady vášho zákazníckeho centra a nahrádza rutinnú prácu zamestnancov.

Neustála dostupnosť

Zákazníkom je chatbot k dispozícii okamžite, 24 hodín denne, 7 dní v týždni, čo prispieva k pozitívnej reputácii vašej spoločnosti.

Zber dát

Komunikáciou s chatbotom mapujete, čo ľudí zaujíma, na čo sa najčastejšie pýtajú, ako reagujú na vaše produkty alebo služby.

Personalizovaný

Váš chatbot rozpráva jazykom a tónom, aký si zvolíte. Môže komunikovať formálne ale aj uvoľnene a je vždy v príjemnej nálade.

Podpora predaja

Zákazníkom odporučí vhodný typ produktu alebo služby, zodpovie ich otázky aj vysvetlí prednosti.

Interaktivita

Obojsmerná komunikácia s chatbotom  je pre zákazníkov často zaujímavejšia ako samostatné vyhľadávanie informácií.

Postup implementácie

Spoločne s vami urobíme základnú analýzu vašich potrieb. Zadefinujeme cieľovú skupinu a jej komunikačné zvyky. Bližšie sa oboznámime s prostredím, v ktorom budete chatbota používať, s jeho marketingovými a technickými možnosťami. Stanovíme ciele chatbota.

Na základe vašich predstáv navrhneme komunikačnú stratégiu a osobnosť chatbota. Pri návrhu zohľadníme zvyky a spôsob komunikácie vašich zákazníkov. Navrhneme aj umiestnenie chatbota na webe alebo v aplikácii. Určíme časové termíny a dodáme vám cenovú ponuku.

Zo skúseností vieme, že nie je dobré celú funkcionalitu chatbota uviesť do prevádzky naraz. Preto najprv vytvoríme taký prípad použitia chatbota, ktorý má najväčší prínos a rýchlu realizáciu. Túto úvodnú fázu bude sprevádzať marketingová kampaň s cieľom motivovať ľudí používať chatbota.

Podľa výstupov z pilotného projektu vyberieme, ktorý zo zvyšných pripravených prípadov použitia chatbota vám prinesie najväčšiu hodnotu. Už v tejto fáze začíname zbierať spätnú väzbu od zákazníkov, analyzovať štatistiky a dolaďovať chatbota k vyššej efektivite.

Do prevádzky nasadzujeme ďalšie prípady použitia chatbota. Až keď je jeden prípad použitia na požadovanej úrovni kvality, pokračujeme ďalším. Zbierame spätnú väzbu od zákazníkov, ich podnety na zlepšenie vašich produktov a služieb a hľadáme ďalšie prípady použitia chatbota.

V tejto fáze je už možné chatbotom realizovať marketingové kampane, rozširovať cieľovú skupinu používateľov a hľadať nové cesty na akvizíciu ďalších zákazníkov.

alt

"Pozorne Vás počúvame a navrhneme chatbota podľa Vašich predstáv."

Slávka Šikurová

sa s Vami rada stretne.

slavka.sikurova@predu.sk+421 903 436 234