Spotreba energie pod kontrolou


Prevádzkový monitoring a efektivita procesov

Úspora Vašich energií a nákladov

Užitočné riešenia priamo na mieru

Čím skôr začnete, tým lepšie.

Už nechcete platiť pokuty za energie? Zaujíma Vás, koľko stojí Vašu spoločnosť hodina prevádzky na energiách? Alebo či majú všetky zariadenia rovnaký výkon pri rovnakej spotrebe? 

Ste na správnom mieste. Dokážeme zefektívniť prevádzku a znížiť spotrebu energií tak, aby ste už nemuseli doplácať žiadne poplatky energetickým spoločnostiam. Máme bohaté skúsenosti s rôznymi integráciami IoT riešení a naša špecializácia je predovšetkým energetický manažment. Je to proaktívne a systematické riadenie spotreby energie, ktoré prináša výraznú úsporu prevádzkových nákladov. V  krátkom čase Vám pomôžeme získať prehľad o tom, čo sa u Vás skutočne odohráva.  

Vyššia presnosť,
vyššia produktivita

a lepšie rozhodnutia


Štruktúrovaný prístup k energetickému manažmentu pomôže maximalizovať výhody a znížiť riziká. Naše technológie nielen uľahčia život a prinesú komfort, ale poskytnú užitočné a úsporné riešenia pre tých, ktorí idú s dobou a chcú byť lídrami vo svojom segmente.

Pozrime sa spoločne na to, čo všetko má obsahovať kvalitný energetický manažment:

1. MERANIE SPOTREBY ENERGIE A ZBER ÚDAJOV

Zber dát a ich spracovanie umožňuje správne navrhnúť riešenia v rámci energetickej optimalizácie.

2. IDENTIFIKÁCIA PRÍLEŽITOSTÍ

Využitie dostupných bezdrôtových technológií alebo iných sietí, možnosť práce v online režime, schopnosť spätného riadenia vybraných zariadení.

3. OPATRENIA NA ÚSPORU ENERGIE

Prehľadná analýza historických dát aj aktuálneho stavu, zobrazovanie dát (dáta sme schopní zobraziť takmer v akejkoľvek existujúcej platforme), návrhy na zmeny a technické vylepšenia.

4. SLEDOVANIE POKROKU

Priebežné vyhodnocovanie efektivity energetických systémov, regulácia a predpovedanie vývoja.

Dosiahnite s nami maximálnu úsporu s minimálnymi nákladmi.

Sme Vám dispozícii od prvotného zadania až po konečný výsledok, realizujeme Vaše nápady a snažíme sa nájsť spoločné riešenie. Sme nadšení pre svoju prácu a prinášame inovatívnosť. Pozrime sa spoločne na to, ako pracujeme. 

Analýza prostredia

Začíname obhliadkou, analýzou prostredia a potrieb Vašej spoločnosti, ujasníme si očakávania a Vaše požiadavky. 


Návrh riešenia a cenová ponuka

Spracujeme informácie a pripravíme Vám riešenie na mieru - technické komponenty, zariadenia a prenosovú technológiu. Následne odhadneme časový plánvypracujeme cenovú ponuku. Odsúhlasíme si podmienky spolupráce. 

 


Pilotný projekt

Neveríme na veľké investície do technológií, odporúčame radšej začať v malom a stanoviť si konkrétny cieľ. Naše riešenie uvedieme do prevádzky najskôr čiastočne, spoločne sledujeme jeho funkcionality a navrhneme prípadné zmeny či vylepšenia. Proces vývoja je transparentný a pravidelne dostávate správy o priebehu projektu.


Realizácia

Po otestovaní pilotným projektom pokračujeme implementáciou do celého podniku. V prípade potreby promptne zapracujeme Vaše požiadavky. Záleží nám na Vašej spokojnosti s výsledným riešením.


Podpora

Aj v budúcnosti sa môžete spoľahnúť na našu plnú podporu a pri zariadeniach aj na záručný a pozáručný servis podľa dohodnutých podmienok. 

 

Prečo práve my?


Vývojárske kompetencie

Máme bohaté skúsenosti v prepájaní našich vývojárskych zručností so zákazníckym pohľadom klienta. Tvoríme špičkové riešenia v dohodnutých termínoch pri danom rozpočte.

Vlastný vývoj

Ponúkame praktické skúsenosti s vývojom vlastných riešení a výrobou zariadení, nielen montáž a konfiguráciu, ale riešenia na mieru.

Rozmanitosť

V našom tíme nájdete odborníkov na energetiku, zmluvnú politiku, revíznych či montážnych technikov, architektov riešení, programátorov aj dátových analytikov. Spolu dokážeme zabezpečiť komplexný a funkčný servis.

Otvorenosť riešení

Naše riešenia vytvárame tak, aby boli pripravené pre ďaľší vývoj či nadstavby.

Integrácie

Ponúkame naše skúsenosti s rozmanitými integráciami riešení, napríklad s fakturačnými systémami, mobilnými aplikáciami, CMR systémami a inými.

Návrat investícií

Návrat vašich investícií dokážeme vyčísliť ešte pred samotnou implementáciou projektu.


ČO O NÁS POVEDALI

Príklady IoT riešení


Výroba a priemysel

Optimalizácia a monitorovanie výrobných procesov, monitorovanie spotreby energií (teplo, voda, elektrina, plyn).

Doprava

E-mobilita (inteligentné parkovanie a iné smart city riešenia), logistika, carsharing, údržba dopravných zariadení, riadenie nabíjacích staníc.

 

Bezpečnosť

Zabezpečenie objektov, sledovanie umeleckých diel, domáce väzenie (náramky), sledovanie domácností.

Správa budov

Energetický manažment, analýza efektivity, identifikácia potenciálnych úspor, monitorovanie pohybu osôb, prediktívna údržba, rozpočítavanie nákladov.

Životné prostredie

Monitoring znečistenia ovzdušia v interiéri či exteriéri, riadenie povodňových rizík, manažment vlhkosti, monitorovanie zmien klímy.  

Samospráva

Inteligentné systémy pre odvoz a likvidáciu odpadu, sledovanie cestnej premávky, management a analýza nákladov na energie pre budovy v samospráve. 

 

 

Dosiahnutie úspor vyžaduje akciu.

Radi Vám pripravíme riešenie na mieru.