Každý z nás sme my.

Žijeme tým, čo pre vás robíme.  

Naša vízia


Prinášame ľudskosť do digitálneho sveta. Vôľa ísť neustále dopredu, túžba byť lepšími, ako sme boli včera a odhodlanie víťaziť - to všetko spájame s ľudskosťou. Zakladáme si na individuálnom a partnerskom prístupe. Sme IT experti so znalosťou inovatívnych technológií a rokmi skúseností a našou dlhodobou snahou je dodávať digitálnemu obsahu ľudskú esenciálnosť, autentickosť a originalitu.

Naše poslanie


Našu filozofiu sme postavili na myšlienke, že komunikácia  je rovnako dôležitá ako vývoj inovatívnych riešení. Našim klientom neponúkame technologické inovácie len preto, že sú práve trendy. Naším cieľom je prinášať riešenia, ktoré pomáhajú spoločnostiam automatizovať prácu, znižovať náklady a dosahovať zisk. Veríme, že technológie prinášajú pozitívne zmeny. Zmeny, ktoré sú prospešné pre firmy aj ľudí.

Čo nás posúva dopredu?


Ľudia sú našou najväčšou a najlepšou investíciou. Baví nás to, čo robíme, vystupujeme z komfortnej zóny, hľadáme nové riešenia, sme tvoriví a skúšame inovatívne veci. Meníme spôsob, akým spoločnosti premýšľajú nad komunikáciou. Vieme, aké ťažké je začať a vybudovať si cestu na vrchol. Aj preto chceme vždy dávať viac, než očakávate.  

Slávka Šikurová

Martin Reichelt

Martin Gazdík

Karolína Kubelová

Technológie ľudskou rečou

Náš typický deň zahŕňa brainstorming pri hraní šípiek, písanie kódu vo viacerých jazykoch, niekoľko šálok skvelej kávy, rada ako opraviť elektrickú kolobežku a neustála komunikácia. Tá je pre nás prvoradá.

Naši spokojní klienti


Naši kľúčoví partneri


Cloud Solution Provider
Registered Partner
Partner
Certified Mavis Partner