Vývoj mobilných aplikácií na mieru


SNÍVAME, NAVRHUJEME A VYVÍJAME.

Vytvorte si s nami svoju mobilnú aplikáciu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že svet sa stal mobilným. Možnosti použitia mobilných aplikácií sú zdanlivo nekonečné a aplikácia môže byť snáď už pre všetko, čo si len dokážete predstaviť. Od nakupovania, cvičenia, hrania, chatovania… až po internú komunikáciu vo Vašej spoločnosti.

Keď sa skúsenosti stretávajú s inováciou.


Chápeme, že projekty majú rôzne tvary a veľkosti.

Navrhujeme a vyvíjame škálovateľné aplikácie naprieč platformami. Naši ľudia sa neustále vzdelávajú a pracujú s najnovšími technológiami a aj preto prinášame inovatívne riešenia po celú dobu vývoja, od spoločného objavovania až po konečné nasadenie. Zažite s nami rýchlosť, precíznosť a kvalitu.

Vývojári

Strategickí experti

UX/UI Dizajnéri

Získajte profesionálnu podporu od nášho mobilného tímu.

Naši dizajnéri postupujú pri návrhu každej aplikácie krok za krokom, aby zabezpečili, že prinesie presne to, čo očakávate. Máme tím skúsených odborníkov, ktorí vedia, že je dôležité porozumieť požiadavkám klienta a vyvíjať kvalitné riešenia rešpektujúc pritom tie najnovšie trendy.

Víťazná stratégia pre Vašu aplikáciu:

1. ŠPECIFIKÁCIA POŽIADAVKY

Získame jasný prehľad o Vašich požiadavkách, analyzujeme spoločne detaily a vytvoríme víziu. Ponúkame technické poradenstvo v kombinácii s dôkladným porozumením trhu.

2. VÝVOJ A DIZAJN APLIKÁCIE

Podľa požiadaviek vytvorí náš skúsený interný tím architektúru a návrh databáz. „User-friendly“ prístup spolu s dizajnom UI / UX sú našou zárukou kvality.

3. PORADENSTVO A ANALÝZA

Dôsledne testujeme výkonnosť vyvinutej aplikácie na základe štandardov. Testovanie a optimalizáciu zabezpečíme pre všetky druhy mobilných zariadení (Android aj iOS) a integrujeme do Vašej infraštruktúry.

4. NASADENIE A PODPORA

Keď vyvinutá aplikácia splní Vaše očakávania, uvedieme ju „do života“ podľa plánu spustenia. Poskytujeme priebežné analýzy, vylepšenia a rýchle reakcie na spätnú väzbu od používateľov.

Prinášame hmatateľné výsledky

Pre klienta z oblasti predaja a servisu osobných a úžitkových vozidiel sme vyvinuli mobilnú aplikáciu pre zákazníkov. Zákazník môže pomocou apky rýchlo a jednoducho kontaktovať akúkoľvek pobočku na Slovensku, objednať sa na testovacie jazdy, požiadať o servis svojho vozidla alebo o prehľad možností financovania pri kúpe nového vozidla.

Apple StoreGoogle Play

Skvelý dizajn je kľúčom k úspechu

V súčasnosti vyvíjame mobilnú aplikáciu pre slovenskú spoločnosť poskytujúcu taxikárske služby. Náš dizajn staviame na zadefinovaných požiadavkách klienta a špecifikáciách lokálneho prostredia. Mobilná aplikácia pre objednávanie taxíkov pomôže v budúcnosti nielen samotnému dispečingu a taxikárom, ale predovšetkým zákazníkom.

Vytvárame digitálne zážitky, ktoré vynikajú.


martin.reichelt@predu.sk

Urobme spolu niečo úžasné.