Chatbot

ZOZNÁMTE SA SO SIMCOU ZO 4-KY

Telekomunikačný operátor 4ka prichádza s novinkou, pri výbere paušálu sa na webe môžete poradiť s chatbotom Simca.

4ka neustále inovuje svoje komunikačné kanály a využitím služieb nášho chatbota získava interaktívny komunikačný nástroj, ktorým priateľsky vysvetľuje výhody služieb bez toho, aby bol zákazník nútený stráviť čas hľadaním a porovnávaním paušálov.

NAŠE ZADANIE

Mobilný operátor 4ka je štvrtý mobilný operátor na Slovensku. 4ka je expert na veľké objemy dát za výhodné ceny a jej paušály sú bez viazanosti. Jej služby si môžete každý mesiac ľubovoľne aktivovať alebo naopak prestať používať. Ponúka aj nekonečné volania, SMS a mobilné dáta vo vlastnej sieti. Aj vďaka tomu služby 4ky využíva už viac ako 600-tisíc zákazníkov

Pri tomto počte zákazníkov musí operátor riešiť nespočetné množstvo opakujúcich sa požiadaviek a otázok.

NAŠE RIEŠENIE

Náš chatbot Simca umožňuje rýchly a ľahký prístup k informáciám o mobilných paušáloch a programoch nielen zákazníkom 4ky, ale aj novým klientom. Pomôže s výberom a objednaním novej služby alebo pri riešení technického problému. Simca má veľký zmysel pre humor, najskôr zistí preferencie a tak vie poradiť hneď najvýhodnejší paušál. Často pridá aj nejakú zaujímavosť navyše. Ak si už nevie dať rady, skontaktuje zákazníka priamo s operátorom v kontaktnom centre.

NAŠE VÝSLEDKY

4ka využitím chatbota získava údaje a analýzu dát z reakcií zákazníkov a zároveň nový nástroj pre zlepšenie zákazníckej skúsenosti. Chatbot komunikuje so zákazníkom aj na tému porovnania 4ky s inými operátormi a klient tak má unikátnu možnosť získať spätnú väzbu k svojej ponuke.

Chatbot úspešne vyvracia mýty, ktoré o operátorovi kolujú a nenásilnou konverzačnou formou dokáže zdieľať aj pre operátora dôležité informácie, na ktoré by sa zákazníkovi ani nenapadlo opýtať. Porozprávajte sa so Simcou o produktoch, službách, pokrytí či prenose čísla...  https://www.4ka.sk/pausaly-sloboda

"Viem, že na trhu sa veľa diskutuje o chatbotoch a konkurencia dokonca urobila reklamnú kampaň o tom, že má len skutočných agentov. My v 4ke veríme novým technológiám. Veríme aj v technológie, ktoré uľahčia ľuďom ich výber mobilnej služby či zlepšia zákaznícku starostlivosť."

–  Roland Kyška, riaditeľ pre marketing a komunikáciu 4ka