Chatbot

VšZP neustále inovuje, náš chatbot "zdravotná asistentka" poradí s prepoistením či ponúkne benefity.

Zdravý životný štýl je kľúčom k tomu, aby ste sa mohli naplno tešiť z pevného zdravia a dobrej kondície. Nový benefitný systém pre verných aj nových poistencov Všeobecnej zdravotnej poisťovne ponúka zaujímavý bonus na zdravie pre Vás a Vašich blízkych a náš chatbot Všeobecná zdravotná asistentka poradí ako na to.

NAŠE ZADANIE

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. poskytuje  komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia a je zdravotnou poisťovňou s najdlhšou tradíciou. V snahe o neustále zlepšovanie klientskych služieb rieši VšZP preťaženosť call centra a hlavne zrýchľovanie a zjednodušovanie procesov pre svojich poistencov.

NAŠE RIEŠENIE

V krátkom čase sme pre VšZP vytvorili novú kolegyňu - interaktívnu "Všeobecnú zdravotnú asistentku". Na webe VšZP pomáha získať potrebné informácie súvisiace s prepoistením či poistencom zorientovať sa v nárokoch na benefity s dôrazom na novú službu "Peňaženka zdravia". Chatbot odpovedá na obvyklé otázky, ale dokáže pomôcť aj s vyplnením prihlášky do poisťovne.

Vyskúšajte tento moderný interaktívny komunikačný kanál a porozprávajte sa so Všeobecnou zdravotnou poradkyňou aj Vy: https://www.vszp.sk/