JÚN, 2020

ZÍSKALI SME CENU FINALISTU NA MICROSOFT AWARDS.

Microsoft ocenil najlepšie české a slovenské projekty, ktoré menia životy ľudí a chod firiem k lepšiemu. Prvýkrát v histórii sa súťaž odohrávala výhradne online a navyše aj so špeciálnym ocenením –  cenou za prínos pre spoločnosť (Community Response Award). Microsoft sa rozhodol oceniť partnerov, ktorí rýchlo a flexibilne zareagovali na výnimočnú COVID situáciu a inovatívnymi službami pomohli účinne riešiť náročné výzvy. 


Naše inteligentné chatbotové riešenie si vyslúžilo ocenenie od spoločnosti Microsoft v kategórii Comunity Respond Award pod názvom: „Chatboty, ktoré pomáhali v čase krízových opatrení Slovenskej pošte aj Ministerstvu priemyslu a obchodu ČR“.

V čase šírenia pandémie dokázali naši chatboti poradiť a pomôcť rozptýliť obavy v ťažkej životnej situácii prirodzenou interaktívnou komunikáciou, ktorá bola vytvorená na základe najčastejšie sa opakujúcich otázok adresovaných na call centrum. Občania tak dostali možnosť získať jasné a presné informácie okamžite a bez zdĺhavého vyhľadávania. Naši chatboti pracovali non-stop, bez akejkoľvek prestávky a poskytli tak dostupný zdroj informácii s obrovskou výhodou okamžitej reakcie na veľký počet dopytov.