free bootstrap template

Kto sme a čo robíme ?

Spoločnosť predu s.r.o., je skupina profesionálov dlhodobo sa venujúcich riešeniam v oblasti automatizácie komunikácie a vývoju softwaru. Inovatívne riešenia z našej dielne umožňujú dosahovať významné úspory prevádzkových nákladov, napomáhajú úspešnosti predajov, navyšujú kvalifikáciu zamestnancov a zvyšujú celkovú zákaznícku spokojnosť. 

Slávka Šikurová
MAJITEĽKA, ZAKLADATEĽKA

Slávka je predovšetkým odhodlaný obhajca nových technológií v kombinácií s otvorenou ľudskou komunikáciou. Najviac ju baví, keď môže byť súčasťou tímu, ktorý dodal zákazníkovi inovatívny projekt a ktorý ho posunul dopredu. 

Slávkina povaha ju nasmerovala na štúdium manažmentu a po 15 rokoch v riadiacich pozíciách viacerých veľkých firiem sa rozhodla pre ďalšiu výzvu. Budovať firmu podľa vlastných zásad, vybrať si na spoluprácu kolegov podľa vlastných kritérií a zodpovedať v plnej miere za kvalitu spoločnej produkcie pred zákazníkmi. Názov firmy jasne hovorí, kde sa chce v týchto oblastiach pohybovať.

Motorom pre Slávku je získať uznanie za výkon. Chce pritom dopredu posúvať aj sama seba, svoje odborné, ale aj osobné, charakterové hranice. Baví ju tešiť sa ráno na to, čo jej prinesie deň, s čím sa opäť popasuje a čo dobré z toho vzíde.

Martin Reichelt
KONATEĽ

Adresa

predu s.r.o.
Švabinského 21
budova EMEL
851 01 Bratislava

Kontakty

Mobil: +421 951 108 701
E-mail: info@predu.sk  

Fakturačné údaje

IČO: 47894687
DIČ: 2024136576
IČ DPH: SK2024136576